
Ніжка дерев'яна конусна скошена біла для дивана, ліжка, тумби.
- В наличии
170 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробництво дерев'яних опор різних видів та розмірів.
Назва: Конусна дерев'яна ніжка з матеріалу бук, із шпилькою.
Розмір: 30*60*200
Спосіб кріплення: меблева шпилька М8
Ціна вказана за 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Основной цвет | Белый |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
| Форма основания | Круглая |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Ножки |
- Цена: 170 ₴






