
Кріплення ніжок для столів установка під кутом до 10 ° сталь
- В наличии
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення ніжки столу під кутом товщина 2 мм х 59х67 хм 8
Відстань між отворами 45х45 , кріпиться до основи меблів на 4 саморіза, а сама ніжка укручується в пластину з різьблення М8.
Товщина виробу 2мм.
Пластина може використовуватися для регуляторів висоти або як з'єднання ніжки із стільницею або ніжки з меблевою основою
Сталева планка, призначена для складання прямої ніжки, встановлена в стоячих шафах, вітринах або невеликих журнальних столиках або рядах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Основной цвет | Алюминий |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина | 66 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Высота | 9 мм |
| Цвет (оттенок) мебели | Хром |
| Форма основания | Квадратная |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Каркас |
- Цена: 50 ₴







