
Дерев'яна рейкка брус сосна 22х46
- В наличии
65 ₴/пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за 1 м погонний
Вся наша продукція сертифікована FSC 100%
Рейка(брус) сосновий: Вологість 6-12% Стругана Зрощена по довжині Калібрована
Допуск по розміру +0,5мм -0. Допуск по довжині +10-20мм -0.
Кривизна мінімальна Допускаються Живі сучки до 5% від перерізу.
Інші розміри прораховуються індивідуально. Довжина від 2 до 5 метрів
Самовивіз із складу, який знаходиться в с.Сапіжанка, Львівської області.
Viber/telegram +380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Сосна |
| Опиленность сторон | Четырёхкантный брус |
| Сорт пиломатериала | 1 |
| Влажность | 11 % |
| Толщина пиломатериала | 22 мм |
| Ширина пиломатериала | 46 мм |
| Длина пиломатериала | 4000 мм |
| Калибровка | Да |
| Вид пиломатериала | Строганный |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
- Цена: 65 ₴/пог.м





