
Полиця настінна дерев'яна 40 см
- В наличии
675 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративні полички навісні прихованого монтажу. Плаваючі полиці.
Колір: білий.
Розмір в наявності: 600*165*30, 400*165*30.
Матеріал: сосна натуральна, цільноламельна, зрощена.
Так як полиці із натурального дерева, малюнок і відтінок на кожному виробі різний.
Наша система кріплення, прихованого монтажу, дозволяє легко зібрати ці дерев'яні полиці. Завдяки прихованому монтажу полиця щільно прилягає до стіни, що надає відчуття легкості і комфорту...
ДОГЛЯД: Протирати чистою вологою та сухою тканиною!
Для замовлення тел. 380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка навесная |
| Материал | Дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех лесной, Дуб крафт золотой, Белый, Серый, Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество полок | 1 шт |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Ширина (длина) полки | 165 мм |
| Глубина полки | 400 мм |
| Высота полки | 30 мм |
| Материал изготовления | |
| Полки | натуральное дерево |
- Цена: 675 ₴
- Способ упаковки: картонна упаковка розміром 400х180х50






