
Брусок струганий, калібрований 30х70
- В наличии
126 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за 1 м погонний
Виробництво Зрощеної соснової рейки.
Вся наша продукція сертифікована FSC 100%
Рейка(брус) сосновий: Вологість 6-12%, +-2%.
Стругана, Зрощена по довжині, Калібрована.
Допуск по розміру +0,5мм -0. Допуск по довжині +10-20мм -0. Кривизна мінімальна. Допускаються живі сучки розміром не більше 20мм до 10% від перерізу.
Ціна вказана за брусок розміром 30х70 за 1 метр погонний
Оптові ціни від 10 м3. Виготовляємо під замовлення
Viber/Telegram +380982452223 -Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Сосна |
| Опиленность сторон | Четырёхкантный брус |
| Сорт пиломатериала | 1 |
| Влажность | 11 % |
| Толщина пиломатериала | 30 мм |
| Ширина пиломатериала | 70 мм |
| Длина пиломатериала | 4000 мм |
| Калибровка | Да |
| Вид пиломатериала | Клееный |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
- Цена: 126 ₴









