Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна настінна ключниця ручної роботи стане надійним куточком для ваших ключів, яка поєднує функціональність і стиль. Це найпростіший спосіб тримати ключі 🔑 під рукою. Настінна ключниця виготовлена з натурального дерева. Вдалий дизайн дозволить виробу гармонійно виглядати в будь-якому приміщенні та стане чудовим та корисним доповненням вашого інтер'єру. Сучасний елемент декору не залишить байдужими поціновувачів практичності та зручності.
В наявності в двох розмірах: 370*180*110 та 250*180*110
Матеріал: натуральне дерево
Колір на вибір: горіх, білий та чорний, золотий дуб, сірий.
Для замовлення:
+380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Материал | Дерево |
| Вместимость ключей | 7 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Ширина ключницы | 350 мм |
| Глубина ключницы | 120 мм |
| Высота ключницы | 180 мм |
| Вес ключницы | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
- Цена: 505 ₴











