
Рейка стругана,соснова зрощена 18*30
- В наличии
35 ₴/пог.м
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за 1 м погонний
Виробляємо клеений зрощений брус з сосни: дверний, меблевий.
Повний цикл виробництва (від закупівлі деревини з подальшою ії переробкою до отримання кінцевого продукту) дозволяє нам контролювати якість продукціі на кожному етапі її виготовлення.
Окрім стандарних і встановлених розмірів, приймаємо на розгляд інші варіанти виготовлення бруса за кресленнями і спеціфікаціями замовника.
+380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Сосна |
| Сорт пиломатериала | 1 |
| Влажность | 11 % |
| Калибровка | Да |
| Толщина пиломатериала | 30 мм |
| Ширина пиломатериала | 50 мм |
| Длина пиломатериала | 1000 мм |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пиломатериала | Клееный |
- Цена: 35 ₴/пог.м









