
Меблевий струганий брусок сосна 40*45
- В наличии
120 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
Зрощена соснова рейка від виробника.
Вся наша продукція сертифікована FSC 100%
Рейка(брус) сосновий: Вологість 6-12% +-2%.
Стругана, Зрощена по довжині, Калібрована.
Допуск по розміру +0,5мм -0. Допуск по довжині +10-20мм -0. Кривизна мінімальна. Допускаються живі сучки розміром не більше 20мм до 10% від перерізу.
Ціна вказана за 40*45 - 1 м/пог
Мінімальна к-сть до замовлення 10 шт бруска
Виробляємо клеений зрощений брус з сосни: дверний, меблевий.
Повний цикл виробництва (від закупівлі деревини з подальшою ії переробкою до отримання кінцевого продукту) дозволяє нам контролювати якість продукціі на кожному етапі її виготовлення.
Окрім стандарних і встановлених розмірів, приймаємо на розгляд інші варіанти виготовлення бруса за кресленнями і спеціфікаціями замовника.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Сосна |
| Опиленность сторон | Четырёхкантный брус |
| Сорт пиломатериала | 1 |
| Влажность | 11 % |
| Толщина пиломатериала | 30 мм |
| Ширина пиломатериала | 60 мм |
| Длина пиломатериала | 1000 мм |
| Калибровка | Да |
| Вид пиломатериала | Клееный |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
- Цена: 120 ₴








