
Брус зрощений, струганий, калібрований 30*65
- В наличии
- Оптом и в розницу
119 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
Рейка(брус) сосновий. Вологість 6-12% Стругана, Зрощена, Калібрована.
Допуск по розміру +0,5мм -0. Допуск по довжині +10-20мм -0. Наші стандартні: 20*30; 20*40; 22*22; 22*46; 18*30; 18*70; 30*30; 30*50; 30*55; 30*60; 30*70; 40*45; 30*95, 22*85, 33*90, 30*56. Інші розміри прораховуються індивідуально. Довжина від 2 до 5 метрів.
Вироби з дерева є основою як для будівництва будинку, так і для облаштування. Деревина є високо цінним будівельним матеріалом, а також надійною сировиною, яка використовується для виробництва меблів.
Композиції з використанням дерева зігрівають інтер'єри і надають їм затишного характеру. Якщо ви є прихильником цієї сировини, ми радо допоможемо вам!
Вартість вказана за 1 м/пог
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Порода дерева | Сосна |
| Опиленность сторон | Четырёхкантный брус |
| Сорт пиломатериала | 1 |
| Влажность | 11 % |
| Толщина пиломатериала | 30 мм |
| Ширина пиломатериала | 30 мм |
| Длина пиломатериала | 1000 мм |
| Калибровка | Да |
| Вид пиломатериала | Клееный |
| Термомодифицированная древесина | Нет |
- Цена: 119 ₴/пог.м



