
Полиці навісні прихованого монтажу 60см чорний
- В наличии
729 ₴
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
Декоративні полички навісні прихованого монтажу. Плаваючі полиці.
Колір: американський горіх
Розмір в наявності: 600*165*30, 400*165*30.
Матеріал: сосна натуральна, цільноламельна, зрощена.
Так як полиці із натурального дерева, малюнок і відтінок на кожному виробі різний.
ДОГЛЯД: Протирати чистою вологою та сухою тканиною!
Вартість вказана за полицю в кольорі американський горіх в розмірі 600*165*30
Наші підвісні полиці виготовленні з натуральної сосни та оброблені високоякісними фарбами, що захищає дошку від різноманітних впливів. Кожна полиця є повністю унікальна. Ця полиця чудово підійде до інтер'єру будь-якої кімнати як в офісах так і в будинках: чи то спальня, вітальня, кухня, ванна кімната чи туалет. На полиці можна розмістити книги, посуд, вази, сувеніри, фото, рослини та інші різноманітні предмети.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка навесная |
| Материал | Дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Орех темный, Дуб крафт золотой, Белый, Серый |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Высота | 30 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип установки полки | навесная |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
- Цена: 729 ₴


