
Меблева ніжка дерев'яна у вигляді піраміди 12см Бук натуральный
- В наличии
424 ₴/комплект
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробництво меблевих ніжок для меблів, диванів, стільців, ліжок, тумбочок з дерева різних форм та розмірів.
Розмір висота: 120
Перетин: 40*60
Замовлення нестандартних розмірів лише оптом від 500 шт.
Матеріал на вибір: бук.
Система кріплення: меблева шпилька М8.
Також в наявності є пластина для кріплення для ніжок 40 грн за 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Основной цвет | Бук натуральный |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 120 мм |
| Тип конструкции | Неразборная |
| Форма основания | Квадратная |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Ножки |
- Цена: 424 ₴/комплект

