
Ключниця дерев'яна навісна на 4 гачки чорна чорний
- В наличии
429 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна настінна ключниця ручної роботи стане надійним куточком для ваших ключів, яка поєднує функціональність і стиль. Це найпростіший спосіб тримати ключі 🔑 під рукою. Настінна ключниця виготовлена з натурального дерева. Вдалий дизайн дозволить виробу гармонійно виглядати в будь-якому приміщенні та стане чудовим та корисним доповненням вашого інтер'єру. Сучасний елемент декору не залишить байдужими поціновувачів практичності та зручності.
В розмірі: 250*180*110
Матеріал: натуральне дерево
Для замовлення:
+380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Материал | Дерево |
| Вместимость ключей | 4 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Ширина ключницы | 250 мм |
| Глубина ключницы | 110 мм |
| Высота ключницы | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
- Цена: 429 ₴

