
Меблева дубова ніжка у вигляді піраміди 20см 1 шт
- В наличии
225 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробництво меблевих ніжок для меблів, диванів, стільців, ліжок, тумбочок з дерева різних форм та розмірів.
Розмір висота: 200мм
Перетин: 40*65
Замовлення нестандартних розмірів лише оптом від 500 шт.
Матеріал: дуб
Система кріплення: меблева шпилька М8.
Також в наявності є кріплення для ніжок 40 грн за 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дуб |
| Основной цвет | Дуб венге |
| Диаметр | 65 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
| Тип конструкции | Неразборная |
| Форма основания | Квадратная |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Ножки |
- Цена: 225 ₴





