
Комплект меблевих ніжок 15 см із пластинами для приліжкової тумби
- В наличии
700 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
в комплекті 4 шт ніжки
4 шт пластин
Опора для меблів конусна лакована пряма
Матеріал - бук
Розмір: 30*60*150
БЕЗ ПОКРИТТЯ із шпилькою М8/10
Виготовляємо інші дерев'яні вироби під замовлення
Для замовлення +380982452223 - Юлія
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Основной цвет | Бук натуральный |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Форма основания | Круглая |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Ножки |
- Цена: 700 ₴



