
Конусні меблеві дерев'яні ніжки скошені натуральний бук без покриття
- В наявності
136 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробництво дерев'яних меблевих опор різних форм та розмірів!
Опора конусна скошена колір натуральний бук
Без покриття
Матеріал: бук.
Розмір: 30*60*100
Меблева шпилька м8/20 в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Основний колір | Бук натуральний |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для ліжка |
| Вид товару | Ножки |
- Ціна: 136 ₴


