Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
в комплекті 4 шт ніжки
4 шт пластин
Опора для меблів конусна лакована пряма
Матеріал - бук
Розмір: 30*60*250
Без покриття із шпилькою М8/10
Виготовляємо інші дерев'яні вироби під замовлення
Для замовлення +380982452223 - Юлія
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Основний колір | Бук натуральний |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для дивану |
| Вид товару | Ножки |
- Ціна: 860 ₴


