
Ніжка меблева квадратна 250
- В наявності
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380982452223
- +380 (98) 245-22-23Юлія
- +380 (67) 676-78-24Юлія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробництво меблевих опор різних форм та розмірів.
Опора квадратна.
Матеріал: бук.
Розмір 60*60*180.
Меблева шпилька М8/22.
Не фарбована.
Ціна вказана за 1 ніжку
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Основний колір | Бук натуральний |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Призначення | Для ліжка |
| Вид товару | Ножки |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 160 ₴

